Profil działalności

 

POLFARM S.A. opiera swoją działalność na kilku filarach:

  • produkcja warzyw – nasze warzywa oraz zboża uprawiamy na 800 hektarach gruntów rolnych zlokalizowanych przed wszystkim na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego – w okolicach Pucka. Firma posiada nowoczesny park maszynowy, własne chłodnie, przechowalnie oraz pakowalnię wyposażoną w nowoczesną linię do mycia, sortowania i pakowania marchwi.
  • Współpraca z innymi producentami warzyw

Wspólnie z grupą polskich rolników wyspecjalizowanych w produkcji warzyw, prowadzimy działalność handlową. Dzięki współpracy z nami, każdy członek naszej grupy otrzymuje wsparcie w zakresie właściwego przygotowywania produktów, dostaw materiałów produkcyjnych. Z naszej strony zapewniamy przede wszystkim stałe i pewne odbierane ilości oraz koordynujemy proces logistyczny dostaw.

Naszymi głównymi Klientami jest większość sieci handlowych operujących na polskim rynku. W sezonie sprzedajemy również warzywa na eksport.

  • Dystrybucja warzyw

Sezonowo, w przypadku braku surowca krajowego, realizujemy zakupy importowe, by zapewnić naszym Partnerom Handlowym ciągłość dostaw.

Prowadzimy również sprzedaż ilości całosamochodowych zarówno warzyw importowanych i krajowych.

  • Produkcja zbóż

Poza warzywami, które uprawiamy zgodnie z zasadą płodozmianu, jesteśmy również producentem zbóż, w szczególności pszenicy, rzepaku i owsa

 

ALL CONTENT COPYRIGHT © 2011 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN